fbpx

Ocenění Česká a Dětská chuťovka máme už doma

Ocenění Česká a Dětská chuťovka máme už doma

Slavnostní vyhlášení výsledků 6. ročníku soutěže o značku Dobrý tuzemský potravinářský výrobek Česká chuťovka 2014 a Dětská chuťovka 2014 se konalo ve středu 22. října v Senátu Parlamentu České republiky. Stejně jako v předchozích letech, tak i letos uspěly naše výrobky.

Prestižní soutěž o značku Dobrý tuzemský potravinářský výrobek Česká chuťovka a Dětská chuťovka letos vyzdvihla to nejlepší, co český trh přinesl na pulty prodejen a stoly restauračních zařízení. Ocenění výrobci převzali své ceny ve Valdštejnském paláci. Celou akci zaštítil předseda Senátu Milan Štěch.
Značku Česká chuťovka a Dětská chuťovka uděluje už tradičně na podzim komise nezávislých odborníků, vše s garancí Výzkumného ústavu potravinářského Praha. Nejdůležitějším kritériem jsou vysoké chuťové parametry výrobku a kvalita surovin. Svoji roli ovšem hraje i jeho design. www.ceskachutovka.cz
V letošním roce se můžeme pochlubit dvěma úspěchy – Písecká játrová paštika získala Českou chuťovku a Třeboňská dušená šunka 92 % masa je držitelem České a Dětské chuťovky.
Dopřejte si kousek jižních Čech na Vašem stole.

Písecká játrová paštika – Česká chuťovka 2014

Třeboňská dušená šunka – Česká chuťovka a Dětská chuťovka 2014

Sdílejte nás: