fbpx

Výrobky

Maso

Kvůli dobré kýtě, panence či žebírkům si už dnes nemusíte nechat vrtat koleno! Ručíme za původ i kvalitu našeho masa, které pochází především z jihočeských farem, statků, luk i strání a protože na váš talíř neputovalo přes půl světa, stojí za to a nestojí moc.

Uzeniny

Telecí léta máme za sebou, voloviny nemusíme a prasárny neděláme. Není nám buřt, z jakých surovin vyrábíme naše uzeniny. Neskočte proto ostatním supermarketovým řezníkům na špek, i když se v reklamách schovávají za sličné roštěnky a chtějte vždy naši jihočeskou kvalitu. MÚÚÚ špekáčky, salámy, párky, šunky, to je vždy synonymum pro kvalitní masné výrobky.

Zvěřina

Zvěřina pochází z luk a hájů jihočeského kraje, kde čistá příroda garantuje masu vysokou kvalitu přímo na Váš stůl. Díky zaručené veterinární prohlídce se můžete spolehnout na jeho zdravotní nezávadnost. Zvěřina vyniká nejenom chutí, ale i svým přínosem pro zdraví. Obsahuje totiž velké množství vitamínu A a B, nenasycené mastné kyseliny, minerální látky (jako jsou vápník, železo nebo fosfor) a má vysoký podíl bílkovin.