fbpx

Masobraní 2023 – český svátek masa a uzenin

Masobraní 2023 – český svátek masa a uzenin

Masobraní, tradiční oslava českého svátku masa se koná v druhé polovině května a jak to bývá, MÚÚÚčko nesmí ani jeden ročník vynechat! Cílem akce je prezentovat maso a masné výrobky jako nedílnou součást zdravého životního stylu a české kuchyně. Letošní Masobraní, již po šesté, pod záštitou Českého svazu zpracovatelů masa se bude konat v termínu 19. – 21. května 2023.

Cílem této akce je prezentovat široké veřejnosti jednotný pohled na maso a masné výrobky, jako nedílnou součást zdravého životního stylu a vyvážených minerálů. V neposlední řadě také jako součást české kuchyně a západní kultury.

Tváří letošního ročníku je grilovací ikona a YouTuber David Kubricht, kterého lidé znají pod přezdívkou pipMaster. Svaz tak poprvé vsadil na komunikaci prostřednictvím známé tváře.  Vybrané téma „grilování“ nebylo zvoleno náhodou, podle průzkumů patří grilování pro tři čtvrtiny národa mezi nejoblíbenější společenskou aktivitu.

Do Masobraní se letos zapojí rekordní počet firem, včetně obchodních řetězců jako Albert, Billa, Globus, JIP, Kaufland, Lidl, Makro a Penny.

Kromě různorodých marketingových aktivit, které spojuje jednotný vizuální styl, se kampaň objeví i na portálu iDNES.cz a na sociálních sítích, včetně YouTube, kde akci podpoří pipMaster a další youtuber Starej Fotr.

Více informací na www.masobrani.cz

 

Sdílejte nás: